آیا در تمام ساعات شبانه روز میتوانم سفارش خود را ثبت کنم ؟
 کالاهایی که موجود و قیمت آنها مشخص است که شما در تمامی هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز می‌توانید سفارش خود را انجام بدهید.

ارسال سفارش‌ها به چه صورت انجام میشود و چه مدت طول میکشد ؟
تمامی سفارش های شما که ارسال فیزیکی دارند پس از بسته بندی، برای ارسال تحویل اداره پست داده می‌شود زمان تحویل بستگی به نوع کالای شما ممکن است از ۳ روز تا یک هفته به طول بکشد.

پرداخت مبلغ سفارش به چه صورت است ؟
همگی کاربران دیوار ابزار می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت دیوار ابزار، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

اگر برای سفارش کالا به کمک نیاز داشتم چگونه و با چه کسی تماس بگیرم؟
تیم فروش در زمان ساعات کاری (۸ تا ۱۴ و ۱۵ تا ۲۰) پاسخگوی شما خواهند بود. اگر در خارج از این زمان سوال برای شما به وجود آمد می توانید از طریق پیامک سوال خود را ارسال کنید تا در اولین ساعت کاری روز بعد با شما تماس گرفته شود.

روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟
برای خرید از سایت دیوار ابزار، ابتدا پس از انتخاب کالای موردنظر، آنرا به سبد خرید اضافه و مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، تعداد، نوع، رنگ، اندازه و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان دیوار ابزار بوسیله پیامک و یا سایر ابزارهای ارتباطی که در نظر گرفته شده، تایید ثبت سفارش نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.